Nove medalje za karatiste Doline

Takmičari Karate kluba „Dolina“ sa trenerom Mariom Bobošem su 15. oktobra učestvovali su na kvalifikacionom turniru za prvenstvo Srbije u Aleksandrovcu.

Na nadmetanju je učestvovalo 300 takmičara iz 20 karate klubova. Karate klub Dolinu je predstavilo 5 takmičara,koji su ostvarili sjajane rezultate i osvojili 14 medalja (7 zlatnih, 5 srebrnih, 2 bronzane).

Na takmičenju su prvi put učestvovali i dva nova takmičara kluba, Matias Ondrik i Milica Boboš koji su svojim radom i trudom uspeli da osvoje svoje prve medalje. Zlato su osvojili Milica Boboš, Sofija Domovski 4 i Timea Toman 2. Srebrne medalje su osvojili Ivan Kotvaš 2 i Timea Toman 3. Po jednu bronzanu osvojili su Matias Ondrik i Ivan Kotvaš.

Sledeće takmičenje čeka karatiste Doline 5. novembra – drugi kvalifikacioni turnir za prvenstvo Srbije koje će biti održano u Nišu.

Izvor: RTV OK